Закінчення 2015/2016 року формації

Дивитися більше фото

19 травня в нашій семінарійній каплиці Св. Йосипа, відбулась Св.Меса, котру очолив архипастир Мечислав Мокшицький, на закінчення року формації та навчання.

Детальніше...

 

IV Всеукраїнський з’їзд семінаристів

Дивитися більше фото

У період з 13 по 15 травня в семінарії у Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса  у смт. Ворзель, що поблизу м. Києва, відбувся IV Всеукраїнський з’їзд семінаристів.

Детальніше...

 

Дияконські свячення в Снятині

Дивитися більше фото

В Неділю 08 травня в парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, що в Снятині, вперше відбулись дияконські свячення семінариста V курсу нашої семінарії – Петра Гриньківа.

Детальніше...

 

Дияконські свячення у Раденичах

Дивитися більше фото

7 травня, в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Раденичах, в мостиському деканаті, відбулися дияконські свячення нашого семінариста Миколи Кізлика. Літургію очолив і уділив свячень єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек.

Детальніше...

 

Діло збудження покликань в Івано-Франківську

Дивитися більше фото

В Неділю 24 квітня, наша семінарійна спільнота відвідала парафію Христа Царя, що в Івано – Франківську. Tрішки далеко, але хочеться нав’язати до слів самого Христа – «Ідіть по цілому світі, і проголошуйте Євангеліє». Справді, важливо для нас майбутніх священиків, щоб Слово Боже доходило до  всіх людей цілого світу.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
7.jpg