"Не ви Мене вибрали, але Я вас вибрав..."

більше світлин

Велика радість для нашої архідієцезіі, а також семінарії. Сьогодні о 10:00 год. відбулась Урочиста Св. Меса, під проводом митрополита Мечислава Мокшицького, під час котрої він висвятив чотирьох дияконів – Володимира Сивака, Мар’яна Музику, Романа Броду  та Олега Яша на священиків.

Детальніше...

 

Закінчення 2015/2016 року формації

Дивитися більше фото

19 травня в нашій семінарійній каплиці Св. Йосипа, відбулась Св.Меса, котру очолив архипастир Мечислав Мокшицький, на закінчення року формації та навчання.

Детальніше...

 

IV Всеукраїнський з’їзд семінаристів

Дивитися більше фото

У період з 13 по 15 травня в семінарії у Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса  у смт. Ворзель, що поблизу м. Києва, відбувся IV Всеукраїнський з’їзд семінаристів.

Детальніше...

 

Дияконські свячення в Снятині

Дивитися більше фото

В Неділю 08 травня в парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, що в Снятині, вперше відбулись дияконські свячення семінариста V курсу нашої семінарії – Петра Гриньківа.

Детальніше...

 

Дияконські свячення у Раденичах

Дивитися більше фото

7 травня, в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Раденичах, в мостиському деканаті, відбулися дияконські свячення нашого семінариста Миколи Кізлика. Літургію очолив і уділив свячень єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
v4.jpg