Відвідини парафії Ходорів музичним гуртом "Apostolus"

21 жовтня 2012 року у неділю, семінарійний гурт “Apostolus”, на чолі з отцем – ректором Олегом Саламоном, відвідав парафіяльну римо – католицьку громаду міста Ходорова.

Детальніше...

 

Інавгурація Академічного Року 2012/2013

В суботу 20 жовтня відбулась Інавгурація Академічного Року 2012/2013 Львівської Духовної Семінарії РКЦ, а також Теологічного Інституту ім. св. Йосифа Більчевського.

Розпочався урочистий день Святою Месою о год. 10.00. Очолив її та виголосив проповідь єпископ дієцезії Сандомерскої Кшиштоф Ніткєвіч. У проповіді Його Преосвященство зазначив, що знання і мудрість це дві різні речі, які повинні іти разом. Деколи можна мати превеликі знання, проте мудрість це дар від Бога, який людина може осягнути будучи в близькому контакті з Ним.

Детальніше...

 

Інавгураційний Симпозіум

В п’ятницю 19 жовтня в Інституті Теологічному ім. св. Йосифа Більчевського відбувся інавгураційний симпозіум під назвою «Акт віри у спільноті Церкви». Ця тема була приурочена  50 річниці інавгурації ІІ Ватиканського Собору (11.10.1962) а також «Року Віри» проголошеного папою Бенедиктом XVI.

Детальніше...

 

Семінарійні реколекції та кандидитура до свячень V курсу

У вівторок 9 жовтня   - гімном до  Св. Духа, семінаристи розпочали реколекції,  тобто зустріч з Богом в Його слові. Цьогорічні реколекції виголосив для нас о. Патрик Оліх, з Ордену отців Францисканців. Темою цьогорічних реколекцій став апостол Петро.

Детальніше...

 

Прийшла осінь...

Ось вона і прийшла, як то кажуть, золота осінь. З кожним днем стає все холодніше, а вночі взагалі зимно. Ще веселить своїм ніжним та світлим дотиком, тепле сонечко, хоча бувають дні, коли його можна вже й не побачити, бо все частіше по небу, величаво та неспішно, пливуть темні хмари, час від часу плачучи на землю холодним дощем, якому вже майже ніхто не радий. Не оминула, не пройшла осінь і повз нашу семінарію.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
2.jpg