Інавгураційний Симпозіум

В п’ятницю 19 жовтня в Інституті Теологічному ім. св. Йосифа Більчевського відбувся інавгураційний симпозіум під назвою «Акт віри у спільноті Церкви». Ця тема була приурочена  50 річниці інавгурації ІІ Ватиканського Собору (11.10.1962) а також «Року Віри» проголошеного папою Бенедиктом XVI.

Детальніше...

 

Семінарійні реколекції та кандидитура до свячень V курсу

У вівторок 9 жовтня   - гімном до  Св. Духа, семінаристи розпочали реколекції,  тобто зустріч з Богом в Його слові. Цьогорічні реколекції виголосив для нас о. Патрик Оліх, з Ордену отців Францисканців. Темою цьогорічних реколекцій став апостол Петро.

Детальніше...

 

Прийшла осінь...

Ось вона і прийшла, як то кажуть, золота осінь. З кожним днем стає все холодніше, а вночі взагалі зимно. Ще веселить своїм ніжним та світлим дотиком, тепле сонечко, хоча бувають дні, коли його можна вже й не побачити, бо все частіше по небу, величаво та неспішно, пливуть темні хмари, час від часу плачучи на землю холодним дощем, якому вже майже ніхто не радий. Не оминула, не пройшла осінь і повз нашу семінарію.

Детальніше...

 

Виїзд семінаристів на канікули

2 липня після закінчення екзаменаційної сесії семінаристи виїхали на  літні канікули і повернуться з них 29 вересня. Цей час не є тільки часом відпочинку, але також душпастирської праці. Кожен семінарист має розписаний індивідуальний план проведення цього часу. Літом, передусім, семінаристи візьмуть участь у Паломництві до Більшівців що в Україні, а також у паломництві до Ченстохови в Польщі. Також передбачаються Оази для старших курсів, праця в семінарії (так звані каденції), мовні курси, практика при парафії своєму отцю настоятелю, та інші. Цей час є часом активного відпочинку разом з Богом під час якого семінарист має можливість відчути душпастирську сторону свого покликання.

сем. Мар'ян Музика

 

Внесення мощів св. Йоана з Дуклі до Львівської архікатедри

30 червня семінаристи взяли участь в урочистій Святій Месі, у колишньому храмі отців бернардинів у Львові (тепер греко-кат. Церква св. Андрія), після якої відбулась процесія з мощами св. Йоана з Дуклі до Львівської архікатедри. Очолив Літургію архієпископ Мечислав Мокшицький, співслужити єпископ Леон Малий, о. інфулат Юзеф Павлічек, о інфулат Ян Ягодзінскі та інші. На Месу прибуло також багато паломників з України та Польщі, щоб вшанувати і поклонитись мощам св. Йоана з Дуклі.

сем. Мар'ян Музика

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
9b.jpg