Виїзд семінаристів на канікули

2 липня після закінчення екзаменаційної сесії семінаристи виїхали на  літні канікули і повернуться з них 29 вересня. Цей час не є тільки часом відпочинку, але також душпастирської праці. Кожен семінарист має розписаний індивідуальний план проведення цього часу. Літом, передусім, семінаристи візьмуть участь у Паломництві до Більшівців що в Україні, а також у паломництві до Ченстохови в Польщі. Також передбачаються Оази для старших курсів, праця в семінарії (так звані каденції), мовні курси, практика при парафії своєму отцю настоятелю, та інші. Цей час є часом активного відпочинку разом з Богом під час якого семінарист має можливість відчути душпастирську сторону свого покликання.

сем. Мар'ян Музика

 

Внесення мощів св. Йоана з Дуклі до Львівської архікатедри

30 червня семінаристи взяли участь в урочистій Святій Месі, у колишньому храмі отців бернардинів у Львові (тепер греко-кат. Церква св. Андрія), після якої відбулась процесія з мощами св. Йоана з Дуклі до Львівської архікатедри. Очолив Літургію архієпископ Мечислав Мокшицький, співслужити єпископ Леон Малий, о. інфулат Юзеф Павлічек, о інфулат Ян Ягодзінскі та інші. На Месу прибуло також багато паломників з України та Польщі, щоб вшанувати і поклонитись мощам св. Йоана з Дуклі.

сем. Мар'ян Музика

 

Великі та дивні діла Твої, Господи

У суботу, 16 червня 2012 року, у Львівській Латинській Кафедральній Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії шестеро дияконів отримало священицькі свячення. У священики дияконів рукоположив Його Преосвященство Архієпископ Мечислав Мокшицький Митрополит Львівський.

Детальніше...

 

Свята Меса з нагоди завершення І Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу

 

Євхаристійна Доба

З 26 на 27 травня у Вігілію (перед день) Урочистості Зішестя Святого Духа семінаристи нашої семінарії брали участь у Євхаристійній Добі. Скажу вам відверто, що я дуже люблю час, коли можна зустрітись з правдивим та реально присутнім Богом у Пресвятих Дарах. Євхаристійна Доба – це індивідуальна молитва семінариста, котра триває 24 години. Христос, який був 2000 років тому, стає перед нами під виглядом хліба, щоб кожен міг прийти до Нього, почути Його голос, котрий говорить: «Іди за мною»…

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
9.jpg