Свята Меса з нагоди завершення І Всеукраїнського Євхаристійного Конгресу

 

Євхаристійна Доба

З 26 на 27 травня у Вігілію (перед день) Урочистості Зішестя Святого Духа семінаристи нашої семінарії брали участь у Євхаристійній Добі. Скажу вам відверто, що я дуже люблю час, коли можна зустрітись з правдивим та реально присутнім Богом у Пресвятих Дарах. Євхаристійна Доба – це індивідуальна молитва семінариста, котра триває 24 години. Христос, який був 2000 років тому, стає перед нами під виглядом хліба, щоб кожен міг прийти до Нього, почути Його голос, котрий говорить: «Іди за мною»…

Детальніше...

 

Паломництво до Хітона Христа у Трірі (Німеччина)

З 6 по 13 травня семінаристи враз з вихователями відбули паломництво до Хітона Христа у Трірі, а також відвідали семінарії у Трірі, Люксембурзі та Меці (Франція). Цей виїзд був можливий завдяки Францу-Рудольфу Мюллеру (Franz-Rudolf M?ller), пробощу парафії Пресвятої Трійці в Лєбах (Німеччина), який є каноніком львівської капітули, а також великій чисельності доброзичливих людей з Лєбах, які причинилися до цього паломництва.

Лєбах (Lebach) розташований у західній Німеччині на землях, які називаються Саарлянд, 15 км. північніше від Саарлюїс. Після приїзду до цього містечка нас привітав отець настоятель місцевої парафії Франц-Рудольф Мюллер. Можна було відразу відчути гостинність тамтешніх віруючих, які прийняли нас до своїх помешкань і з якими ми проводили спільний час на протязі усього періоду. В Лєбасі ми мали переважно Святу Месу, тут ми мешкали, тут зустрічалися з багатьма тамтешніми людьми.

 

Детальніше...

 

Дияконські свячення

28 квітня у Санктуарії Матері Божої Неустанної Помочі в Мостиськах троє наших семінаристів V курсу - Віктор Ковальський, Назар Білик та Іван Тимань, отримали дияконські свячення з рук єпископа Леона Малого. Нововисвячені диякони після Служби подякували Богу за дар покликання, а також єпископу, вихователям, настоятелям, родині, та всім присутнім за молитву та допомогу на дорозі покликання.

Детальніше...

 

Ювілей семінаристів

22 квітня у Львівській Архідієцезії відбувся ювілей семінаристів, який мав місце у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, що у селі Полупанівка Тернопільської області. З самого ранку семінаристи вирушили в дорогу автобусом, щоб вчасно прибути на місце. Нам також товаришували в подорожі архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ Леон Малий та вихователі семінарії.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
3.jpg