Паломництво до Хітона Христа у Трірі (Німеччина)

З 6 по 13 травня семінаристи враз з вихователями відбули паломництво до Хітона Христа у Трірі, а також відвідали семінарії у Трірі, Люксембурзі та Меці (Франція). Цей виїзд був можливий завдяки Францу-Рудольфу Мюллеру (Franz-Rudolf M?ller), пробощу парафії Пресвятої Трійці в Лєбах (Німеччина), який є каноніком львівської капітули, а також великій чисельності доброзичливих людей з Лєбах, які причинилися до цього паломництва.

Лєбах (Lebach) розташований у західній Німеччині на землях, які називаються Саарлянд, 15 км. північніше від Саарлюїс. Після приїзду до цього містечка нас привітав отець настоятель місцевої парафії Франц-Рудольф Мюллер. Можна було відразу відчути гостинність тамтешніх віруючих, які прийняли нас до своїх помешкань і з якими ми проводили спільний час на протязі усього періоду. В Лєбасі ми мали переважно Святу Месу, тут ми мешкали, тут зустрічалися з багатьма тамтешніми людьми.

 

Детальніше...

 

Дияконські свячення

28 квітня у Санктуарії Матері Божої Неустанної Помочі в Мостиськах троє наших семінаристів V курсу - Віктор Ковальський, Назар Білик та Іван Тимань, отримали дияконські свячення з рук єпископа Леона Малого. Нововисвячені диякони після Служби подякували Богу за дар покликання, а також єпископу, вихователям, настоятелям, родині, та всім присутнім за молитву та допомогу на дорозі покликання.

Детальніше...

 

Ювілей семінаристів

22 квітня у Львівській Архідієцезії відбувся ювілей семінаристів, який мав місце у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, що у селі Полупанівка Тернопільської області. З самого ранку семінаристи вирушили в дорогу автобусом, щоб вчасно прибути на місце. Нам також товаришували в подорожі архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ Леон Малий та вихователі семінарії.

Детальніше...

 

Великопісні реколекції та послуги Аколітату і Лекторату

27 березня Гімном до Св. Духа семінаристи розпочали Великопісні реколекції. Цьогорічні реколекції попровадив о.Петро Южик, префект семінарії в м. Вроцлаві.

На протязі 4 днів, отець старався нам приблизити постать апостола Петра та показати дорогу до правдивого навернення, яку пройшов апостол. Останній день – був днем підсумків всього того, що було сказано на протязі цих днів.

На кінець реколекцій відбулась Урочиста Св. Меса, котру очолив єпископ Леон Малий. Під час святої Меси, єпископ-помічник нашої архідієцезії уділив послуги лекторату семінаристам ІІІ курсу, та послугу аколітату семінаристам ІV курсу.

сем. Петро Гриньків

 

Відпуст на честь св. Йосифа - покровителя семінарії

19 березня – Урочистіть Святого Йосипа, обручника Пресвятої Діви Марії . Цього дня  в нашій семінарії  велике  свято – спомин нашого покровителя.

Як нам відомо, Св. Йосип  був обручником Діви Марії, та опікуном Ісуса. Святе Письмо практично нічого нам не розказує про Нього, говорить лише, що був Він теслею, чоловіком праведним, тихим та вірним опікуном Спасителя. Св. Йосип – взірець для кожного з нас. Є Він взірцем правдивого батька, доброго та вірного опікуна.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
6.jpg