Ювілей семінаристів

22 квітня у Львівській Архідієцезії відбувся ювілей семінаристів, який мав місце у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, що у селі Полупанівка Тернопільської області. З самого ранку семінаристи вирушили в дорогу автобусом, щоб вчасно прибути на місце. Нам також товаришували в подорожі архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ Леон Малий та вихователі семінарії.

Детальніше...

 

Великопісні реколекції та послуги Аколітату і Лекторату

27 березня Гімном до Св. Духа семінаристи розпочали Великопісні реколекції. Цьогорічні реколекції попровадив о.Петро Южик, префект семінарії в м. Вроцлаві.

На протязі 4 днів, отець старався нам приблизити постать апостола Петра та показати дорогу до правдивого навернення, яку пройшов апостол. Останній день – був днем підсумків всього того, що було сказано на протязі цих днів.

На кінець реколекцій відбулась Урочиста Св. Меса, котру очолив єпископ Леон Малий. Під час святої Меси, єпископ-помічник нашої архідієцезії уділив послуги лекторату семінаристам ІІІ курсу, та послугу аколітату семінаристам ІV курсу.

сем. Петро Гриньків

 

Відпуст на честь св. Йосифа - покровителя семінарії

19 березня – Урочистіть Святого Йосипа, обручника Пресвятої Діви Марії . Цього дня  в нашій семінарії  велике  свято – спомин нашого покровителя.

Як нам відомо, Св. Йосип  був обручником Діви Марії, та опікуном Ісуса. Святе Письмо практично нічого нам не розказує про Нього, говорить лише, що був Він теслею, чоловіком праведним, тихим та вірним опікуном Спасителя. Св. Йосип – взірець для кожного з нас. Є Він взірцем правдивого батька, доброго та вірного опікуна.

Детальніше...

 

IV Біблійний Симпозіум

3 березня у Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського відбувся Біблійний симпозіум під назвою «Біблія у культурі світу». На початок заходу відбулась Свята Меса, яку очолив генеральний вікарій о. Юзеф Павлічек. Виголосив проповідь Отець професор Томаш Єльонек з Краківського Університету Ім. Йоана Павла ІІ, співорганізатор симпозіуму. Після її закінчення всі  присутні згромадилися в залі Теологічного інституту.

Детальніше...

 

13 випуск католицької програми "Скеля"

Один день проведений разом із семінаристами Вищої Духовної Семінарії Львівської Архідієцезії у Брюховичах.

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
5.jpg