IV Біблійний Симпозіум

3 березня у Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського відбувся Біблійний симпозіум під назвою «Біблія у культурі світу». На початок заходу відбулась Свята Меса, яку очолив генеральний вікарій о. Юзеф Павлічек. Виголосив проповідь Отець професор Томаш Єльонек з Краківського Університету Ім. Йоана Павла ІІ, співорганізатор симпозіуму. Після її закінчення всі  присутні згромадилися в залі Теологічного інституту.

Детальніше...

 

13 випуск католицької програми "Скеля"

Один день проведений разом із семінаристами Вищої Духовної Семінарії Львівської Архідієцезії у Брюховичах.

 

Зустріч з Галиною Пагутяк

21 лютого у Семінарії відбулася зустріч семінаристів з Галиною Пагутяк – українською письменницею, лауреатом Шевченківської премії з літератури. Галина Пагутяк розповіла про свій життєвий шлях і приблизила свої літературні твори. Також семінаристи мали змогу задавати питання, на які охоче відповіла письменниця.

До цієї зустрічі клерики  вже мали змогу ознайомитися з творами письменниці, так як вивчали їх на лекціях української літератури в семінарії.

сем. Мар'ян Музика

 

Спільна Конференція Католицьких Єпископів України

8 лютого у Вищій Духовній Семінарії відбулась спільна Конференція Католицьких Єпископів України. У зібранні взяли участь Апостольський нунцій в Україні Архієпископ Томас Ґалліксон, делегація римсько-католицьких Єпископів України на чолі з Архієпископом Мечиславом Мокшицьким Митрополитом Львівським і греко-католицьких Єпископів на чолі з блаженнішим Святославом Шевчуком главою УГКЦ. Також запрошеним гостем зустрічі був монсеньйор доктор Кшиштоф Никель з Конґреґації доктрини віри із Ватикану, який мав доповідь на тему «Рік віри», з нагоди проголошення папою Бенедиктом XVI «Року Віри». На конференції розглядались різніоманітні питання пов’язані з проблематикою людського життя, аборту і евтаназії на Україні.

сем. Петро Гриньків
сем. Мар'ян Музика
 

Інавгурація ювілейного року в Львівській Архідієцезії


1 лютого семінаристи взяли участь в урочистій Св. Месі в Латинському Катедральному Соборі з нагоди інавгурації ювілейного року в 600 річницю перенесення столиці архідієцезії Римо-Католицької Церкви з Галича до Львова. Урочистість очолив Апостольський нунцій на Україні Томас Ґаліксон. Співслужили глава РКЦ в Україні архієпископ Мечислав Мокшицький і глава УГКЦ патріарх Святослав Шевчук. На месі також були присутні єпископи і духовенство з України та Польщі. Наприкінці богослужіння арх. Мечислав Мокшицький віддав Львівську архідієцезію під опіку Матері Божої.

сем. Петро Гриньків

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
1a.jpg