Посвячення нової семінарійної каплиці

У неділю 8 січня у стінах Вищої Духовної Семінарії відбулась урочиста Свята Меса, під час якої митрополит Мечислав Мокшицький посвятив нову семінарійну каплицю. Нова каплиця віддана під заступництво св. Йосифа – покровителя семінарії. Дотихчасова каплиця буде тепер функціонувати як академічна каплиця бл. Йоана Павла ІІ.

Цей день також у семінарії був днем коляди. Після Літургії відбулась спільна вечеря, на якій співали багато колядок. Після вечері, згідно з традицією, відбулись душпастирські відвідини семінарійними вихователями  алюмнів і її мешканців.

сем. Мар'ян Музика

 

Облучини ІІІ курсу

8 грудня, в Урочистість Непорочного Зачаття ПДМ, о 10:00 год. у Львівській катедрі відбулася Урочиста Літургія, під час якої двоє семінаристів III курсу отримали духовний стрій (сутану). Сутана є зовнішнім знаком покликання і приналежності до спільноти учнів Христа.

Урочисту Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, що співслужив з отцями-вихователями Семінарії св. Йосипа, а також зі священиками, запрошеними на це свято. У своїй проповіді архієпископ Мечислав наголосив, що не варто «боятися» ходити у сутанні; пригадав чого «вимагає» від людини носіння сутани.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
3c.jpg