Діло збудження покликань в Івано-Франківську

Дивитися більше фото

В Неділю 24 квітня, наша семінарійна спільнота відвідала парафію Христа Царя, що в Івано – Франківську. Tрішки далеко, але хочеться нав’язати до слів самого Христа – «Ідіть по цілому світі, і проголошуйте Євангеліє». Справді, важливо для нас майбутніх священиків, щоб Слово Боже доходило до  всіх людей цілого світу.

Детальніше...

 

Діло збудження покликань в Червонограді

17 квітня, 2016 року – наша семінарійна спільнота відвідала парафію Зішестя Святого Духа в м. Червонограді, що на Львівщині.

Детальніше...

 

Діло збудження покликань в Рудках

10 квітня – семінаристи на чолі з о. Ректором Петром Бжеським а також двома духовними отцями відвідали парафію Матері Божої Рудківської.

Детальніше...

 

"24 години для Господа"

04 березня о 16:00 год, семінаристи нашої семінарії розпочали свою зустріч з живим правдивим Ісусом присутнім в таїнстві Євхаристії. В цілому світі, була проголошена папою Франциском адораційна молитва «24 години для Ісуса». Кожний, мав змогу перебувати в присутності живого Христа, молячись і довіряючись Йому.

Детальніше...

 

Уділення послуги лекторату і аколітату

Наші реколекції завершились Урочистою Св. Месою, котру очолив єпископ Леон Малий, під час котрої уділив послуги лекторату та аколітату нашим співбратам  ІІІ і IV курсів. Послуги, котрі наші співбрати прийняли – це їхній наступний крок в реалізації свого покликання, свого «ТАК», котре кожний з них сказав Христові, на Його заклик «Іди за мною».

 

сем. Петро Гриньків  V курс

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
2.jpg