"24 години для Господа"

04 березня о 16:00 год, семінаристи нашої семінарії розпочали свою зустріч з живим правдивим Ісусом присутнім в таїнстві Євхаристії. В цілому світі, була проголошена папою Франциском адораційна молитва «24 години для Ісуса». Кожний, мав змогу перебувати в присутності живого Христа, молячись і довіряючись Йому.

Детальніше...

 

Уділення послуги лекторату і аколітату

Наші реколекції завершились Урочистою Св. Месою, котру очолив єпископ Леон Малий, під час котрої уділив послуги лекторату та аколітату нашим співбратам  ІІІ і IV курсів. Послуги, котрі наші співбрати прийняли – це їхній наступний крок в реалізації свого покликання, свого «ТАК», котре кожний з них сказав Христові, на Його заклик «Іди за мною».

 

сем. Петро Гриньків  V курс

 

Великопісні реколекції

«Покайтесь і вірте в ЄВАНГЕЛІЄ», ось так 10 лютого Західна Церква розпочала сорокаденний час приготування на найбільше свято, котре стало початком всього - ВОСКРЕСІННЯ. Також, цього ж дня наша семінарійна спільнота розпочала свої реколекції – науки та зосередження. Час молитви і тиші, час святий.

Детальніше...

 

«Бог предвічний народився!»

10 січня після завершення Дня зосередження, відбулись душпастирські відвідини. Наші отці вихователі відвідали помешкання семінаристів з співом колядок та благословенням Господнім. Традиція посвячення та покроплення помешкань це дуже давна традиція. Згідно з нею, сам новонароджений приходить в дім і благословить його на цілий новий рік, і перебуває в ньому. Невимовна радість на обличчі всіх, адже сам Бог прийшов на землю, щоб кожний міг побачити Його, прийняти, і з Ним разом перебувати.

Хай новонароджене Дитятко Ісус благословить всім вам, вашим родинам. Семінаристам хай додає відваги і зміцнює на дорозі покликання, благословить і перебуває з ними.

 

День зосередження

Ось і розпочався Новий 2016 рік, всі семінаристи з радістю з нагоди Різдва та нового навчального року повернулись до семінарії, щоб продожити своє крокування за Христом – вічним священиком.

09 січня 2016 року – розпочався День Зосередження, перший в новому році, котрий попровадив о. Олег Саламон – минулий ректор нашої семінарії, а тепер настоятель в парафії в містечку Малехів, що на Львівщині.

Темою дня зосередження було «Покликання в житті семінариста та священика на прикладі о.доктора Генріка Мосінга». Протягом цього часу о. Олег старався нами приблизити постать о. Генрика, або як його завжди називали «отця Павла». Для отця Олега, ця постать була і є прикладом святості на кожний день.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
1a.jpg