Уділення послуги лекторату і аколітату

Наші реколекції завершились Урочистою Св. Месою, котру очолив єпископ Леон Малий, під час котрої уділив послуги лекторату та аколітату нашим співбратам  ІІІ і IV курсів. Послуги, котрі наші співбрати прийняли – це їхній наступний крок в реалізації свого покликання, свого «ТАК», котре кожний з них сказав Христові, на Його заклик «Іди за мною».

 

сем. Петро Гриньків  V курс

 

Великопісні реколекції

«Покайтесь і вірте в ЄВАНГЕЛІЄ», ось так 10 лютого Західна Церква розпочала сорокаденний час приготування на найбільше свято, котре стало початком всього - ВОСКРЕСІННЯ. Також, цього ж дня наша семінарійна спільнота розпочала свої реколекції – науки та зосередження. Час молитви і тиші, час святий.

Детальніше...

 

«Бог предвічний народився!»

10 січня після завершення Дня зосередження, відбулись душпастирські відвідини. Наші отці вихователі відвідали помешкання семінаристів з співом колядок та благословенням Господнім. Традиція посвячення та покроплення помешкань це дуже давна традиція. Згідно з нею, сам новонароджений приходить в дім і благословить його на цілий новий рік, і перебуває в ньому. Невимовна радість на обличчі всіх, адже сам Бог прийшов на землю, щоб кожний міг побачити Його, прийняти, і з Ним разом перебувати.

Хай новонароджене Дитятко Ісус благословить всім вам, вашим родинам. Семінаристам хай додає відваги і зміцнює на дорозі покликання, благословить і перебуває з ними.

 

День зосередження

Ось і розпочався Новий 2016 рік, всі семінаристи з радістю з нагоди Різдва та нового навчального року повернулись до семінарії, щоб продожити своє крокування за Христом – вічним священиком.

09 січня 2016 року – розпочався День Зосередження, перший в новому році, котрий попровадив о. Олег Саламон – минулий ректор нашої семінарії, а тепер настоятель в парафії в містечку Малехів, що на Львівщині.

Темою дня зосередження було «Покликання в житті семінариста та священика на прикладі о.доктора Генріка Мосінга». Протягом цього часу о. Олег старався нами приблизити постать о. Генрика, або як його завжди називали «отця Павла». Для отця Олега, ця постать була і є прикладом святості на кожний день.

Детальніше...

 

Архідієцезіальна зустріч міністрантів

2-4 січня у Львівській Духовній семінарії Святого Йосифа відбулася зустріч міністр антів нашої Архідієцезії. Головним закликом цьогорічної зустрічі були слова «Сьогодні народився нам Христос наш Спаситель і його милосердя з покоління на покоління».

На конференціях окрім головної теми були обговорені також інші: чому Ісус прийшов на світ як людина? Як відкрити Його волю в житті міністранта. Нав’язуючи до року Милосердя була порушена також тема чим є Милосердя Боже. Як Ісус виявляє своє милосердя і як має міністрант проявити милосердя в повсякденному житті – в цьому допомагала історія життя св. Йоана Хрестителя, приклад його чеснот, завдяки яким можна знайти найкоротшу дорогу до Ісуса. І ще було багато інших тем, конкурсів, молитовних зустрічей...

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
b3.jpg