Інавгурація Академічного Року 2015/2016 в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського

31 жовтня відбулась  Інавгурація Академічного Року 2015/2016 в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського.  Урочисту Святу Месу, яка розпочалась о 10.00 год., очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Серед присутніх було багато запрошених гостей з України та Польщі. Після Святої Літургії відбулась інавгураційна академія, яку очолив директор інституту, о. Яцек Уліаш. Як щороку, розпочалась зустріч стедентським гімном "Gaudeamus Igitur". Під час інавгурації 3 семінаристів пропеудентичного (першого) року отримали залікові книжки.

сем. Петро Гриньків

 

Семінарійні реколекції та прийняття кандидатури до свячень

22 вересня 2015 року семінаристи Вищої Духовної Семінарії в Брюховичах брали участь у своїх перших реколекціях  в новому навчальному році, котрі провадив о. Ярослав Бінек, екзорцист нашої архідієцезії. Теми, котрі порушив отець, це – життя семінариста, спокуси і як з ними боротись. На протязі 5 днів о. Ярослав приблизив нам важливі теми  для нашого семінарійного, а в майбутньому священичого життя.

Завершились реколекції урочистою Св. Месою, котру очолив єпископ Леон Малий, під час котрої уділив  двом семінаристам V курсу кандидатуру до свячень дияконату і пресвітерату. Присутніми були: отці-вихователі, семінаристи. Опісля відбувся святковий обід, котрий завершив урочистість.

Кандидатура – це послуга, котру уділяє єпископ семінаристам V курсу, котрі починають приготування до прийняття духовного стану.  Також кандидатура є видимим знаком готовності прийняти священство.

сем. Петро Гриньків

 

Завершився ХIV Архідієцезіальний День Молоді

6 вересня завершився ХIV Архідієцезіальний День Молоді. У львівській римо-католицькій семінарії зібралося понад 300 молодих людей, котрі приїхали з різних куточків нашої архідієцезії і не тільки, щоб зміцнити свою віру, зустрітися з Богом, а також з іншими людьми та своїми друзями. Розпочалась програма о 18:00 год. реєстрацією учасників. Пізніше о 19:00 год. відбулось урочисте привітання. Після спільної вечері відбулась Свята Меса, котру очолив єпископ Марян Бучек. Закінченням першого дня була вечірня адорація.

Детальніше...

 

ХIV Архідієцезіальний День Молоді (Анонс і програма)

У Львові 4-6 вересня 2015 року відбудеться ХIII Дієцезіальний День Молоді, закликом якого будуть слова: „БЛАЖЕННІ МИЛОСЕРДНІ, БО ВОНИ ЗАЗНАЮТЬ МИЛОСЕРДЯ” Mт 5,7.


Детальніше...

 

Паломництво до Янівської Матері Божої

1 вересня семінаристи на чолі з вихователями здійснили піше паломництво до Янівської Матері Божої (м. Івано-Франкове). Цим актом ми виразили свою вдячність за дар покликання, а також просили необхідні благодаті на новий навчальний рік. Після приходу до храму відбулася Свята Меса в кінці котрої всі присутні завірили своє покликання Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Молилися за дар жертовності, слухняності та дисциплінованості, а також перебуванні в любові і побожності.

Фото: diocese-lviv.org

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
3c.jpg