Спомин усіх померлих вірних

Як щороку, 2 листопада семінаристи взяли участь у Святій Месі на Янівському кладовищі. Очолив Месу архієпископ Мечислав Мокшицький, виголосив проповідь отець інфулат Юзеф Павлічек. Після Меси відбулась процесія по кладовищі під час якої відмовляли розарій.

«Сьогоднійшній день, нагадує нам, що метою нашого існування є не смерть, а Рай. Про це пише св. Йоан Апостол: «Ще не виявилося, чим будемо. Та знаємо, що коли виявиться, ми будемо до Нього подібні, бо побачимо Його таким, як є» (1 Йн 3, 2). Святі, друзі Божі, запевняють нас, що ця обітниця незрадлива. У своєму земному існуванні вони насправді жили у глибокій єдності з Богом, так сильно, що стали до Нього подібними. В обличчі найменших і погорджених вони бачили обличчя Бога, а тепер споглядають його лице в лице у його славній красі»…(Папа Франциск)

Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis.

Requiestcant in pace. Amen.

сем. Петро Гриньків

 

Спомин Всіх Святих

Римcько-католицька Церква 1 листопада споминає заслуги всіх святих,  котрі вели життя так, як їх вчив завжди присутній серед нас Ісус Христос.  Святі отримали вінець слави, котрий був обіцяний самим Христом.  Це велика урочистість, в якій ми вшановуємо кожного святого та покірно просимо про їх заступництво для нас в земному паломництві до Небесного Єрусалиму.

Цього дня відбулась Урочиста Свята Меса на Личаківському кладовищі, котру очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Після Святої Меси відбулась процесія під час котрої молилися розарієм за померлих.

сем. Петро Гриньків

 

Інавгурація Академічного Року 2015/2016 в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського

31 жовтня відбулась  Інавгурація Академічного Року 2015/2016 в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського.  Урочисту Святу Месу, яка розпочалась о 10.00 год., очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Серед присутніх було багато запрошених гостей з України та Польщі. Після Святої Літургії відбулась інавгураційна академія, яку очолив директор інституту, о. Яцек Уліаш. Як щороку, розпочалась зустріч стедентським гімном "Gaudeamus Igitur". Під час інавгурації 3 семінаристів пропеудентичного (першого) року отримали залікові книжки.

сем. Петро Гриньків

 

Семінарійні реколекції та прийняття кандидатури до свячень

22 вересня 2015 року семінаристи Вищої Духовної Семінарії в Брюховичах брали участь у своїх перших реколекціях  в новому навчальному році, котрі провадив о. Ярослав Бінек, екзорцист нашої архідієцезії. Теми, котрі порушив отець, це – життя семінариста, спокуси і як з ними боротись. На протязі 5 днів о. Ярослав приблизив нам важливі теми  для нашого семінарійного, а в майбутньому священичого життя.

Завершились реколекції урочистою Св. Месою, котру очолив єпископ Леон Малий, під час котрої уділив  двом семінаристам V курсу кандидатуру до свячень дияконату і пресвітерату. Присутніми були: отці-вихователі, семінаристи. Опісля відбувся святковий обід, котрий завершив урочистість.

Кандидатура – це послуга, котру уділяє єпископ семінаристам V курсу, котрі починають приготування до прийняття духовного стану.  Також кандидатура є видимим знаком готовності прийняти священство.

сем. Петро Гриньків

 

Завершився ХIV Архідієцезіальний День Молоді

6 вересня завершився ХIV Архідієцезіальний День Молоді. У львівській римо-католицькій семінарії зібралося понад 300 молодих людей, котрі приїхали з різних куточків нашої архідієцезії і не тільки, щоб зміцнити свою віру, зустрітися з Богом, а також з іншими людьми та своїми друзями. Розпочалась програма о 18:00 год. реєстрацією учасників. Пізніше о 19:00 год. відбулось урочисте привітання. Після спільної вечері відбулась Свята Меса, котру очолив єпископ Марян Бучек. Закінченням першого дня була вечірня адорація.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
1.jpg