Інавгурація Академічного року 2014/2015

 

„Gaudeamus igitur” У Львівській Семінарії.

24-25 жовтня, для Львівкої Духовної Семанарії, як і для Теологічного Інституту іменем св. Йосифа Більчевського, особливі дні у яких відбувається Інавгурація Академічного року. Нашу Інавгурацію попереджує симпозіум на тему „Йоан Павло ІІ, святий теолог ” який ми розпочали від Святої Меси, очолену єп. Мар’яном Бучеком, підчас якої ми чули Євангелію про розпізнавання часу (Лк 12, 54-59). Отець Дам’ян Вонсек (професор UPJP II) у проповіді, нав’язуючи до Євангелії, каже: „Чи св. Йоан Павло ІІ не був і не є для нас таким знаком теперішнього часу?”. Наш симпозіум мав ціль пригадати нам навчання св. Йоана Павла ІІ. Професори, які виступали, представляли Св. Папу з різних сторін, ці аспекти були скеровані як до семінаристів так і до студентів Теологічного Інституту ім. св. Йосифа Більчевського. Найважливіші, мабуть, слова які колись сказав св. Йоан Павло ІІ для усіх слухачів симпозіуму це: “Мусите від себе вимагати, навіть якщо інші від вас не вимагають” Св. Йоана Павла ІІ представляли у аспектах як форматор святих покликань , як людину Марійну.

Детальніше...

 

XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії

З 5 по 7 вересня 2014 р. Б. на території нашої семінарії відбувся XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії, в якому взяли участь близько 300 молодих людей з нашої архидієцезії, Мукачівської дієцезії та молодь з Латвії.

Цьогорічні Дні молоді були багатими на події. У суботу 6 вересня молодь взяла участь у щорічній процесійній ході вулицями Львова (від Санктуарію Святого Антонія до Митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії), присвяченій Блаженному Архиєпископу Львівському Якову Стрепі.

Детальніше...

 

Всеукраїнська зустріч римсько-католицьких семінаристів в Летичові

13 травня, наша семінарійна спільнота, разом з вихователями вирушили на ІІ з’їзд семінаристів цілої України, до прекрасного санктуарія Матері Божої Летичівської, що на Хмельниччині. Після того як ми приїхали, ми вирушили на спільну  Св. Месу, котру очолив єпископ Леон Дубравський, ординарій Камянець-Подільської  дієцезії. Храм зібрав близько 120 семінаристів цілої України на спільну молитву. Після Св. Меси, відбулась процесія доокола храму разом з молитвою, на святому Розарію.  Опісля –  вечеря, та красивий веселий вечір, приготовлений семінаристами Городоцької семінарії. Було дуже весело та радісно. Спільна вечірня молитва, та нічний відпочинок.

Детальніше...

 

Поїздка в Київ

З  04 -07 травня, наша семінарія разом з о. ректором та іншими вихователями вирушили на екскурсію в столицю нашої батьківщини, місто Київ. По прибутті нас зустрів ректор  семінарії в. Ворзелі , о. Ян Слєповронський , разом з семінарійною спільнотою. Після смачної вечері  та молитви, ми пішли на відпочинок. Наступного дня, ми вирушили до самого центра Києва. Ми відвідали: Михайлівський Золотоверхий собор, Софіївський Собор, а також дуже важливе історичне для кожного українця місце  - Майдан Незалежності. Краса фресок  в церквах, а також історичне минуле нашої батьківщини в один  момент  відкрилися перед кожним з нас. Дорогою назад, ми пройшлися вулицею М. Грушевського, на котрій відбувались події в лютому місяці 2014 року. Повернувшись до семінарії, повечерявши, помолившись ми завершили перший день екскурсії. Наступного дня ми вирушили знову в центр, щоб побачити Києво-Печерську Лавру, з її прекрасним минулим. Опісля, ми відвідали Костел о. Домініканців, а також Золоті Ворота м. Київ. Маючи вільну годинку, кожний з семінаристів мав можливість  самому прогулятись по столиці. Деякі семінаристи, мали змогу відвідати стадіон НСК – Олімпійський, роблячи пам’яткове фото

Дякуємо тобі Боже за час перебування в Києві, серед семінаристів, вихователів. Просимо Тебе, про благословення для них, і Твоє заступництво.

ПРЕСВЯТЕ СЕРЦЕ ГОСПОДА ІСУСА, ПОМИЛУЙ НАС

сем. Андрій Фічук

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
1a.jpg