ХIV Архідієцезіальний День Молоді (Анонс і програма)

У Львові 4-6 вересня 2015 року відбудеться ХIII Дієцезіальний День Молоді, закликом якого будуть слова: „БЛАЖЕННІ МИЛОСЕРДНІ, БО ВОНИ ЗАЗНАЮТЬ МИЛОСЕРДЯ” Mт 5,7.


Детальніше...

 

Паломництво до Янівської Матері Божої

1 вересня семінаристи на чолі з вихователями здійснили піше паломництво до Янівської Матері Божої (м. Івано-Франкове). Цим актом ми виразили свою вдячність за дар покликання, а також просили необхідні благодаті на новий навчальний рік. Після приходу до храму відбулася Свята Меса в кінці котрої всі присутні завірили своє покликання Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Молилися за дар жертовності, слухняності та дисциплінованості, а також перебуванні в любові і побожності.

Фото: diocese-lviv.org

 

Запрошення та програма на VII Архідієцезіальний з'їзд вівтарної служби

 

Інавгурація Академічного року 2014/2015

 

„Gaudeamus igitur” У Львівській Семінарії.

24-25 жовтня, для Львівкої Духовної Семанарії, як і для Теологічного Інституту іменем св. Йосифа Більчевського, особливі дні у яких відбувається Інавгурація Академічного року. Нашу Інавгурацію попереджує симпозіум на тему „Йоан Павло ІІ, святий теолог ” який ми розпочали від Святої Меси, очолену єп. Мар’яном Бучеком, підчас якої ми чули Євангелію про розпізнавання часу (Лк 12, 54-59). Отець Дам’ян Вонсек (професор UPJP II) у проповіді, нав’язуючи до Євангелії, каже: „Чи св. Йоан Павло ІІ не був і не є для нас таким знаком теперішнього часу?”. Наш симпозіум мав ціль пригадати нам навчання св. Йоана Павла ІІ. Професори, які виступали, представляли Св. Папу з різних сторін, ці аспекти були скеровані як до семінаристів так і до студентів Теологічного Інституту ім. св. Йосифа Більчевського. Найважливіші, мабуть, слова які колись сказав св. Йоан Павло ІІ для усіх слухачів симпозіуму це: “Мусите від себе вимагати, навіть якщо інші від вас не вимагають” Св. Йоана Павла ІІ представляли у аспектах як форматор святих покликань , як людину Марійну.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
v3.jpg