Паломництво до Янівської Матері Божої

1 вересня семінаристи на чолі з вихователями здійснили піше паломництво до Янівської Матері Божої (м. Івано-Франкове). Цим актом ми виразили свою вдячність за дар покликання, а також просили необхідні благодаті на новий навчальний рік. Після приходу до храму відбулася Свята Меса в кінці котрої всі присутні завірили своє покликання Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Молилися за дар жертовності, слухняності та дисциплінованості, а також перебуванні в любові і побожності.

Фото: diocese-lviv.org

 

Запрошення та програма на VII Архідієцезіальний з'їзд вівтарної служби

 

Інавгурація Академічного року 2014/2015

 

„Gaudeamus igitur” У Львівській Семінарії.

24-25 жовтня, для Львівкої Духовної Семанарії, як і для Теологічного Інституту іменем св. Йосифа Більчевського, особливі дні у яких відбувається Інавгурація Академічного року. Нашу Інавгурацію попереджує симпозіум на тему „Йоан Павло ІІ, святий теолог ” який ми розпочали від Святої Меси, очолену єп. Мар’яном Бучеком, підчас якої ми чули Євангелію про розпізнавання часу (Лк 12, 54-59). Отець Дам’ян Вонсек (професор UPJP II) у проповіді, нав’язуючи до Євангелії, каже: „Чи св. Йоан Павло ІІ не був і не є для нас таким знаком теперішнього часу?”. Наш симпозіум мав ціль пригадати нам навчання св. Йоана Павла ІІ. Професори, які виступали, представляли Св. Папу з різних сторін, ці аспекти були скеровані як до семінаристів так і до студентів Теологічного Інституту ім. св. Йосифа Більчевського. Найважливіші, мабуть, слова які колись сказав св. Йоан Павло ІІ для усіх слухачів симпозіуму це: “Мусите від себе вимагати, навіть якщо інші від вас не вимагають” Св. Йоана Павла ІІ представляли у аспектах як форматор святих покликань , як людину Марійну.

Детальніше...

 

XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії

З 5 по 7 вересня 2014 р. Б. на території нашої семінарії відбувся XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії, в якому взяли участь близько 300 молодих людей з нашої архидієцезії, Мукачівської дієцезії та молодь з Латвії.

Цьогорічні Дні молоді були багатими на події. У суботу 6 вересня молодь взяла участь у щорічній процесійній ході вулицями Львова (від Санктуарію Святого Антонія до Митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії), присвяченій Блаженному Архиєпископу Львівському Якову Стрепі.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
1b.jpg