XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії

З 5 по 7 вересня 2014 р. Б. на території нашої семінарії відбувся XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії, в якому взяли участь близько 300 молодих людей з нашої архидієцезії, Мукачівської дієцезії та молодь з Латвії.

Цьогорічні Дні молоді були багатими на події. У суботу 6 вересня молодь взяла участь у щорічній процесійній ході вулицями Львова (від Санктуарію Святого Антонія до Митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії), присвяченій Блаженному Архиєпископу Львівському Якову Стрепі.

Детальніше...

 

Всеукраїнська зустріч римсько-католицьких семінаристів в Летичові

13 травня, наша семінарійна спільнота, разом з вихователями вирушили на ІІ з’їзд семінаристів цілої України, до прекрасного санктуарія Матері Божої Летичівської, що на Хмельниччині. Після того як ми приїхали, ми вирушили на спільну  Св. Месу, котру очолив єпископ Леон Дубравський, ординарій Камянець-Подільської  дієцезії. Храм зібрав близько 120 семінаристів цілої України на спільну молитву. Після Св. Меси, відбулась процесія доокола храму разом з молитвою, на святому Розарію.  Опісля –  вечеря, та красивий веселий вечір, приготовлений семінаристами Городоцької семінарії. Було дуже весело та радісно. Спільна вечірня молитва, та нічний відпочинок.

Детальніше...

 

Поїздка в Київ

З  04 -07 травня, наша семінарія разом з о. ректором та іншими вихователями вирушили на екскурсію в столицю нашої батьківщини, місто Київ. По прибутті нас зустрів ректор  семінарії в. Ворзелі , о. Ян Слєповронський , разом з семінарійною спільнотою. Після смачної вечері  та молитви, ми пішли на відпочинок. Наступного дня, ми вирушили до самого центра Києва. Ми відвідали: Михайлівський Золотоверхий собор, Софіївський Собор, а також дуже важливе історичне для кожного українця місце  - Майдан Незалежності. Краса фресок  в церквах, а також історичне минуле нашої батьківщини в один  момент  відкрилися перед кожним з нас. Дорогою назад, ми пройшлися вулицею М. Грушевського, на котрій відбувались події в лютому місяці 2014 року. Повернувшись до семінарії, повечерявши, помолившись ми завершили перший день екскурсії. Наступного дня ми вирушили знову в центр, щоб побачити Києво-Печерську Лавру, з її прекрасним минулим. Опісля, ми відвідали Костел о. Домініканців, а також Золоті Ворота м. Київ. Маючи вільну годинку, кожний з семінаристів мав можливість  самому прогулятись по столиці. Деякі семінаристи, мали змогу відвідати стадіон НСК – Олімпійський, роблячи пам’яткове фото

Дякуємо тобі Боже за час перебування в Києві, серед семінаристів, вихователів. Просимо Тебе, про благословення для них, і Твоє заступництво.

ПРЕСВЯТЕ СЕРЦЕ ГОСПОДА ІСУСА, ПОМИЛУЙ НАС

сем. Андрій Фічук

 

Катехитичний симпозіум

10 травня 2014 року в богословському інституті імені Св. Йосипа Більчевського відбувся Катихетично – Психологічний симпозіум, котрий провів викладач нашого інституту, о. Єжи Домбек. Було прочитано декілька рефератів, запрошених гостей, опісля була маленька дискусія на тему – виховання дітей в духу релігійного характеру – ЗА ЧИ ПРОТИ?  Сучасний світ відкидає навчання церкви, натомість підтримує таке вчення як «я все сам зроблю, для чого мені Бог». Цей симпозіум показав, і вказав кожному з присутніх шлях, як правильно виконувати роль того, хто навчатиме про Бога в майбутньому.

сем. Петро Гриньків

 

Євхаристична Доба

«Залишся з нами бо вже вечоріє…» (Єв. Від Луки 24, 29-30) -  Кожний з семінаристів з 09 -10 травня – мав змогу зустрітись з Євхаристійним Христом, на протязі цілої доби.  Євхаристійна Доба -  це час інтенсивної молитви, тиші, та моєї особливої зустрічі з самим Христом. Як учні просили Христа залишитись, так кожний з нас, просив в Нього, щоб в цілому щоденному житті Ісус перебував з нами. Бути біля Христа – це насправді незабутня зустріч, котра може повторюватись кожного дня, потрібно тільки хотіти, і вірити, що  Він реально живий, Воскреслий, і завжди присутній серед нас. Коли я разом з товаришем по кімнаті мали змогу зустрітись з Ісусом вночі, мені одразу пригадався фрагмент,коли сам Христос віддалявся на цілу ніч, перебуваючи на молитві до Отця. І хоча, очі закривались, та все ж таки я відчував Його присутність, навіть відчував Його дотик та близькість. Христос настільки полюбив кожного, щоб до сьогодні є посеред нас.

Дякуємо Тобі Христе, за безмежну любов, доброту, та присутність Твою посеред нас. Опікуйся всіма нами і дальше, благословляй нашим родинам, друзям, знайомим. Хай Твоя присутність посеред нас, приносить радість, мир, та безмежне щастя дитини Божої.

сем. Петро Гриньків 4 курс

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
2.jpg