Сьогодні ти отримав сутану, і нехай тебе у ній поховають

Фото rkc.lviv.ua

 

8 грудня – в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у Львівській Митрополичій Базиліці відбулась урочиста Св. Меса, під час якої семінарист ІІІ курсу Антон Лабай отримав духовний стрій – сутану.

Детальніше...

 

Інавгурація Академічного Року 2016/2017

Більше фото

З нагоди двадцятирічного ювілею та нового навчального року в Митрополичій Вищій Духовній Семінарії з 21 по 22 жовтня відбулися важливі заходи: науковий симпозіум, урочиста  Інавгурація Навчального Року 2016/2017, а також імартикуляція та вручення індексів студентам пропедевтичного року навчання.

Детальніше...

 

15 Архідієцизальні Дні Молоді

9-11 вересня на території Вищої Духовної Семінарії Львівської Архідієцезії у смт. Брюховичах розпочалися XV Архідієцизальні Дні Молоді, на які приїхало більше трьох з половиною сотень молодих людей. Семінаристи взяли активну участь в приготуванні та проведені цих днів. Окрім цього наша архідієцезія мала честь приймати почесного гостя з-за кордону екс-державного секретаря Святого Престолу Його Еміненцію кардинала Тарчізіо Бертоне.

Детальніше...

 

Початок 2016/2017 формаційного року

7 вересня у Вищій Митрополичій Духовній Семінарії Львівської Архидієцезії відбулася св. Меса з нагоди початку нового формаційного року, яку очолив Його Ексцеленція архієпископ митрополит Мечислав Мокшицький. Його Преосвященство виголосив проповідь в якій окрім семінаристів він також привітав двох священиків – духовного отця семінарії Андрія Якубчака та директора теологічного інституту о. Яцека Уляша, які в цьому році святкують 20 –й ювілей свого священства.

фото rkc.lviv.ua

 

Краків-Кальварія-Лагевнікі

Дивитися більше фото

«Бути добрим так, як Отець»

(мотто на Рік Милосердя проголошений Папою Франциском)

Господь добрий та багатий в милосердя, а також завжди поряд тих, хто Його потребує.

23 травня в Рік Милосердя, наша семінарійна спільнота на чолі з о. ректором Петром, вирушила на паломництво до Польщі.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
b3.jpg