Духовна адопція ненародженої дитини

25 березня в Урочистість Благовіщення Господнього в годині милосердя семінаристи та настоятелі зібралися в каплиці св. Йосифа, де ті хто виявив бажання, урочисто склали обітницю про духовну адопцію ненародженої дитини, якій загрожує вбивство в лоні матері.

Детальніше...

 

Послуга лекторату та аколітату

4 березня під кінець великопісних реколекцій, які провадив для нас о. Войцєх Буковєц, відбулась урочиста Свята Меса під проводом єпископа Мар’яна Бучека. Під час Меси єпископ уділив послуги лекторату та аколітату чотирьом семінаристам (лекторат –  Антон Лабай і Віктор Циганюк ІІІ курс, аколітат – Андрій Фічук та Ян Гано ІV курс).

 

Сьогодні ти отримав сутану, і нехай тебе у ній поховають

Фото rkc.lviv.ua

 

8 грудня – в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у Львівській Митрополичій Базиліці відбулась урочиста Св. Меса, під час якої семінарист ІІІ курсу Антон Лабай отримав духовний стрій – сутану.

Детальніше...

 

Інавгурація Академічного Року 2016/2017

Більше фото

З нагоди двадцятирічного ювілею та нового навчального року в Митрополичій Вищій Духовній Семінарії з 21 по 22 жовтня відбулися важливі заходи: науковий симпозіум, урочиста  Інавгурація Навчального Року 2016/2017, а також імартикуляція та вручення індексів студентам пропедевтичного року навчання.

Детальніше...

 

15 Архідієцизальні Дні Молоді

9-11 вересня на території Вищої Духовної Семінарії Львівської Архідієцезії у смт. Брюховичах розпочалися XV Архідієцизальні Дні Молоді, на які приїхало більше трьох з половиною сотень молодих людей. Семінаристи взяли активну участь в приготуванні та проведені цих днів. Окрім цього наша архідієцезія мала честь приймати почесного гостя з-за кордону екс-державного секретаря Святого Престолу Його Еміненцію кардинала Тарчізіо Бертоне.

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
3b.jpg