Спомин усіх вірних померлих

2 листопада 2013р. на Янівському кладовищі відбулася св. Меса за всіх померлих. Св.  Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Присутніми були також: єпископ Леон Малий , вікарій генеральний о. Юзеф Павлічек, священики, сестри, семінаристи ВДС та вірні. Після св. Меси відбулася Урочиста процесія по Янівському кладовищі, під час якої ми молились св. Розарієм.

Детальніше...

 

Урочистість Всіх Святих

1 листопада –  Римо – католицька церква згадує заслуги всіх святих,  котрі вели життя так, як їх вчив завжди присутній серед нас Ісус Христос.  Святі,отримали вінець слави котрий був обіцяний самим Христом.  Це велика Урочистість, в якій ми вшановуємо кожного святого, та покірно просимо, про їх заступництво для нас в  земному паломництві до Небесного Єрусалиму. Цього дня відбулась Урочиста Св. Меса на Личаківському кладовищі, котру очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Присутніми були також: єпископ Леон Малий , владика Бенедикт (єпископ помічник Греко-католицької церкви) , вікарій генеральний о. Юзеф Павлічек, священики, сестри, семінаристи, а також парафіяни та люди,котрі в той момент були присутні на кладовищі. Опісля Св. Меси відбулась процесія під час котрої ми молилися св.. Розарієм за душі померлих . Молитва потрібна не лише нам,котрі ідемо дорогою до Неба, але і тим котрі випередили нас на цій дорозі тому, щоб вони разом з святими могли заступатись за нас, та випрошувати нам потрібних  благодатей  на дорозі до святості.

сем. Петро Гриньків

 

“Університет, як місце зустрічі наук”

У п’ятницю 18 жовтня 2013 року в Теологічному Інституті імені Святого Йосифа Більчевського, що знаходиться у Брюховичах, відбувся Міжнародний Інтердисциплінарний Симпозіум. В центрі першого, в цьому навчальному році, симпозіуму був університет, як інституція.

Детальніше...

 

Інавгурація Академічного року 2013/2014

19 жовтня відбулася Інавгурація нового навчального року в Теологічному Інституті імені св. Йосифа Більчевського. Розпочався день Святою Месою, котру очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, співслужили єпископ Леон Малий, Мар’ян Бучек та багато інших священників, в тому числі і вихователі семінарії. Також на цю урочисту подію прибули в численній кількості семінаристи з Сандомєжа разом з отцями вихователями. Проповідь виголосив о. др габ. Павел Малєха, проф. Папського Григоріанського Університету в Римі. На проповіді він зазначив, що знання передусім повинні служити для ближнього, їх треба вміти реалізувати.

Детальніше...

 

Семінарійні реколекції та кандидатура до дяконату і презбітерату

З 24 по 28 вересня 2013р. наша семінарійна спільнота переживала свої перші реколекції в цьому новому навчальному році. Розпачались вони молитвою до Св. Духа. Реколекції провів о. Славомір Зєлінскі зі згромадження отців францисканців. Під час наших зустрічей (комференцій), о. Славомір торкався різних тем, таких як: Віра, Милосердя, Молитва, Послух, Харизма.

Також, запропонував нам розважити в своїх серцях та  дати відповідь самому собі на питання, такі як: ”Ким я є?”, ”Що маю робити?”, “Чи я довіряю Богу?”, “Які я маю таланти і як я їх розвиваю?”, “Як виглядає моя молитва”…

Детальніше...

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
d4.jpg