Колядники з "Хеврону"

26 січня відбулась зустріч семінаристів з дітьми дитячого будинку «Хеврон», що знаходиться в смт. Брюховичі, до яких наші семінаристи ходять на катехизацію. Все почалось  о 18 год, коли пані Валентина котра опікується дітьми, разом з дітьми приїхали до нас в семінарію, щоб також принести нам радісну новину з того,що народився Спаситель через спів колядок. Святкова та красива коляда додавала всім присутнім справді того настрою,котрий мали пастушки коли побачили Ісуса.

Детальніше...

 

День зосередження

В днях 11 – 12 січня, наші семінаристи переживали свій перший день зосередження в 2014 році одразу після приїзду з Різдвяних   канікул. День зосередження, котрий був присвячений темі: святості, довіри, любові – провів настоятель парафії м. Жидачів о. Томаш Лябус. На досвіді власного життя, отець реколекціоніст хотів підкреслити важливість прямування до святості через любов до ближнього, і себе самого, та довіру до Бога і людей,котрих  Бог посилає нам.

«Потрібно любити, потрібно вірити, потрібно довіряти…» - сказав Св. Піо, коли писав короткі роздуми на кожний день. Дякуючи таким дням, коли можемо залишитись в присутності Бога в тиші та молитві, можемо насправді побачити зміни в своєму власному житті.

сем. Петро Гриньків

 

День коляди

11 січня в семінарії відбувся день коляди. Отці вихователі проходили з кімнати до кімнати посвячуючи помешкання семінаристів, вихователів, робітників і співали колядки.

 

Спомин усіх вірних померлих

2 листопада 2013р. на Янівському кладовищі відбулася св. Меса за всіх померлих. Св.  Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Присутніми були також: єпископ Леон Малий , вікарій генеральний о. Юзеф Павлічек, священики, сестри, семінаристи ВДС та вірні. Після св. Меси відбулася Урочиста процесія по Янівському кладовищі, під час якої ми молились св. Розарієм.

Детальніше...

 

Урочистість Всіх Святих

1 листопада –  Римо – католицька церква згадує заслуги всіх святих,  котрі вели життя так, як їх вчив завжди присутній серед нас Ісус Христос.  Святі,отримали вінець слави котрий був обіцяний самим Христом.  Це велика Урочистість, в якій ми вшановуємо кожного святого, та покірно просимо, про їх заступництво для нас в  земному паломництві до Небесного Єрусалиму. Цього дня відбулась Урочиста Св. Меса на Личаківському кладовищі, котру очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Присутніми були також: єпископ Леон Малий , владика Бенедикт (єпископ помічник Греко-католицької церкви) , вікарій генеральний о. Юзеф Павлічек, священики, сестри, семінаристи, а також парафіяни та люди,котрі в той момент були присутні на кладовищі. Опісля Св. Меси відбулась процесія під час котрої ми молилися св.. Розарієм за душі померлих . Молитва потрібна не лише нам,котрі ідемо дорогою до Неба, але і тим котрі випередили нас на цій дорозі тому, щоб вони разом з святими могли заступатись за нас, та випрошувати нам потрібних  благодатей  на дорозі до святості.

сем. Петро Гриньків

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
b4.jpg