«Говори Господи, бо слуга Твій слухає»

З  1 по 2 лютого наша семінарійна спільнота пережила день зосередження.

Як і завжди все розпочалося молитвою до св. Духа. День зосередження провів для нас о. Андрій Дравс, настоятель парафії ім. св. Йосифа в Тщенцях. Темою наших конференцій було: «Покликання да священства».

Покликання – це дорога, яку для кожного з нас приготував Господь. Нетреба боятися чи соромитися свого покликання, тому що лише Господь знає, де людині буде найкраще. Про покликання треба дбати. Про нього треба піклуватися і «підливати» його як рослину. На дорозі свого покликання ти ніколи не є один, з тобою завжди є Господь. Щоб бути добрим священиком, треба завжди залишатися людиною. Дуже важливо, щоб на цій дорозі не з’явилася гординя, щоб священик не думав, що до нього повинні першими вітатися, щоб саджали його на перші місця, щоб йому служили… Це все дуже схоже на фарисейство. Священик – повинен служити людям! Сам Господь прийшов на світ, щоб служити. Так як лікар повинен знати анатомію тіла, так і священик анатомію душі.

Отже, молімося за священиків і за тих, хто готується вступити на цю дорогу, щоб ніколи не забракло працівників в Господньому винограднику.

сем. Андрій Фічук

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
4.jpg