Роздуми про Великий Піст

«Приблизилось до вас Царство Боже. Навертайтесь та віруйте в Євангеліє…» - закликає кожного з нас на початок 40 денного Посту сам Христос.  Чим так насправді повинен бути час Великого Посту для кожного  з нас?

Це -  насамперед  очищення себе, час щирого навернення, приготування свого серця, свого «я» на зустріч з Воскреслим Спасителем. Кожний з нас повинен подбати не про багатство великоднього кошика  для посвячення у Велику Суботу, але про багатство свого внутрішнього світу, серця. Подивімось на Христа. Він іде на муки з чистим серцем, воскресає з чистим серцем, переповненим любов'ю, пробаченням. Кожен з нас, під час 40 денної покути, повинен замінити своє кам’яне серце на серце з тіла, тобто серце живе, переповнене любов’ю та милосердям, приготовити його на зустріч з Воскреслим Месією.

Хочу побажати всім Вам, дорогі брати і сестри у Христі як сказав бл. Йоан Павло ІІ : «Очищення ваших серць, вашого  внутрішнього світу, перемінитись в нову людину, готову при Недільному Поранку зустріти  разом з св. Марією Магдалиною, святим Петром та Йоаном  Воскреслого Спасителя.

сем. Петро Гриньків

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
d4.jpg