Всеукраїнська зустріч римсько-католицьких семінаристів в Летичові

13 травня, наша семінарійна спільнота, разом з вихователями вирушили на ІІ з’їзд семінаристів цілої України, до прекрасного санктуарія Матері Божої Летичівської, що на Хмельниччині. Після того як ми приїхали, ми вирушили на спільну  Св. Месу, котру очолив єпископ Леон Дубравський, ординарій Камянець-Подільської  дієцезії. Храм зібрав близько 120 семінаристів цілої України на спільну молитву. Після Св. Меси, відбулась процесія доокола храму разом з молитвою, на святому Розарію.  Опісля –  вечеря, та красивий веселий вечір, приготовлений семінаристами Городоцької семінарії. Було дуже весело та радісно. Спільна вечірня молитва, та нічний відпочинок.

Наступного дня, тобто 14 травня – почалось все молитвою. О 10:00 год. Відбулась конференція, котру провів отець духовний семінарії Святого Духа, Саніслав Козьол. Опісля, кожний був прилучений до групи, в якій обговорювались питання, зв’язані з нашим покликання. О 12:00 – Св. Меса з о. єпископом Леоном Домбравським. Слово Боже промовив до нас єпископ-помічник  Радослав Змірович. Опісля Св. Меси, відбулось виставлення Пресвятих Дарів, спільна молитва за батьківщину, та Коронка до Милосердя Божого.

На завершення зустрічі, кожний хто мав бажання, міг поділитись своїми враженнями   з перебування на зустрічі. Зокрема, коротке свідчення  лунало і від наших семінаристів – Антон Лабай поділився своїми внутрішніми рефлексіями. По завершенню – спільне фото, обід. Опісля ми попрощавшись з семінаристами, та всіма хто прибув на зустріч , вирушили до своїх семінарій.

Дякуємо Богові та Діві Марії Летичівській, за гарно проведений час, котрий я впевнений,залишився в серці кожного семінариста.

 

сем. Гриньків Петро

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
2a.jpg