XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії

З 5 по 7 вересня 2014 р. Б. на території нашої семінарії відбувся XIII З’їзд молоді Львіської Архідієцезії, в якому взяли участь близько 300 молодих людей з нашої архидієцезії, Мукачівської дієцезії та молодь з Латвії.

Цьогорічні Дні молоді були багатими на події. У суботу 6 вересня молодь взяла участь у щорічній процесійній ході вулицями Львова (від Санктуарію Святого Антонія до Митрополичої базиліки Успіння Пресвятої Діви Марії), присвяченій Блаженному Архиєпископу Львівському Якову Стрепі.

Урочисту процесійну ходу з перенесенням мощей Блаженного Якова Стрепи цього річ очолив отець архиєпископ Тадеуш Кондрусєвіч з Білорусії, а також о. архиєписком Мєчислав Мокшицький Митрополит Львівський, о. єпископ – помічник Леон Малий та о. єпископ – сеньйор Мар’ян Бучек. У процесійній ході також взяли участь багато священиків, монахів та монахинь, семінаристи нашої семінарії, вірні Львівської архидієцезії та гості міста.

Закінчилася Процесія урочистою святковою месою у Митрополичій Базиліці УПДМ, яку очолив отець архиєпископ Тадеуш та вищезгадане духовенство.

Також  під час цьогорічної зустрічі молодих осіб, молодь та гості мали виняткову можливість адорувати Хрест та ікону Матері Божої Світових Днів Молоді, які благословив і освятив Святий Йоан Павло ІІ у 1984 році у Римі для молоді усього світу. Хрест та ікону до нас привезла молодь з Латвії.

На хресті розміщена пам’ятна таблиця. Ось кілька слів із неї:

“…Несіть його (хрест) у світ, як знак любові, якою Господь Ісус полюбив людство і проголошуйте всім, що тільки у Померлому та Воскреслому Христі є порятунок і відкуплення.”

Святий Йоан Павло ІІ

Рим Пасха 1984 р. Б.

Важливим моментом для нашої семінарії цього року було урочисте підняття і освячення Хреста Господнього на території семінарії. Благословення хреста звершив наш о. архиєпископ Мєчислав, а освячення здійснили три владики: сам о. архиєпископ Мєчислав, о. архиєпископ Тадеуш Кондрусєвіч та о. єпископ - емерит Мар’ян Бучек. Знаковим моментом було притулення Хреста Світових Днів Молоді до нашого новопоставленого семінарійного хреста.

Закінчилися Дні Молоді Урочистою Святковою Месою біля амфітеатру на території семінарії під відкритим небом. Святкову недільну Євхаристію відправив та виголосив пастирське слово в чотирьох мовах[1] о. архиєпископ Тадеуш.

Цього ж дня семінаристи ВДС ЛА РКЦ мали можливість поспілкуватися з о. архиєпископом Тадеушом та задати йому кілька запитань, на які Він з радістю відповів.

 


[1] Українською, польською, білоруською та російською.

сем. Віталій Семіон

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
v4.jpg