Завершився ХIV Архідієцезіальний День Молоді

6 вересня завершився ХIV Архідієцезіальний День Молоді. У львівській римо-католицькій семінарії зібралося понад 300 молодих людей, котрі приїхали з різних куточків нашої архідієцезії і не тільки, щоб зміцнити свою віру, зустрітися з Богом, а також з іншими людьми та своїми друзями. Розпочалась програма о 18:00 год. реєстрацією учасників. Пізніше о 19:00 год. відбулось урочисте привітання. Після спільної вечері відбулась Свята Меса, котру очолив єпископ Марян Бучек. Закінченням першого дня була вечірня адорація.

Наступним ранком всі разом вирушили до костелу св. Антонія у Львові, щоб взяти участь в процесійній  ході з мощами бл. Якова Стрепи та Святій Месі, яку очолив єпископ Гжегож Кашак. Пізніше молодь, семінаристи та священики повернулись до семінарії на спільний обід. В 15:30 відбулась пантоміма поставлена молоддю різних парафій, а також були зустрічі в групах. Вечером відбувся концерт групи «S’Anto» і гурту «Tak się stało», з парафії м. Щирець. Танці, веселий і позитивний настрій завершив суботній вечір.

В неділю рано після молитви та сніданку була виголошена конференція на тему Божого Милосердя. Далі відбулось приготування до Св. Меси, котру о 11:00 год. очолив архієпископ Мечислав Мокшицький. Митрополит підкреслив, що зустріч молоді – це крок в майбутнє, крок, в якому молодь розпізнає себе та своє покликання в житті. На закінчення організатор заходу, о. Олександр Бішко, подякував всім за присутність, за  проведений разом час і запросив всіх на наступну зустріч котра відбудеться 9-11 вересня 2016 року.

Фото і текст: сем. Петро Гриньків

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
3b.jpg