День зосередження

Ось і розпочався Новий 2016 рік, всі семінаристи з радістю з нагоди Різдва та нового навчального року повернулись до семінарії, щоб продожити своє крокування за Христом – вічним священиком.

09 січня 2016 року – розпочався День Зосередження, перший в новому році, котрий попровадив о. Олег Саламон – минулий ректор нашої семінарії, а тепер настоятель в парафії в містечку Малехів, що на Львівщині.

Темою дня зосередження було «Покликання в житті семінариста та священика на прикладі о.доктора Генріка Мосінга». Протягом цього часу о. Олег старався нами приблизити постать о. Генрика, або як його завжди називали «отця Павла». Для отця Олега, ця постать була і є прикладом святості на кожний день.

«Кожний священик в свому житті повинен бути насаперед людиною праці, слугою для іншої людини та ревним в молитві» - підкреслив отець реколекціоніст. Потрібно завжди жити Євангелієм тільки вона дає нам те, що інколи кожний думає, що одержати практично не можливо, але у Бога все є можливим. Хочеться повторювати за св. Павлом – «Більше любові в тому коли ти щось даєш, ніж коли щось отримуєш»,бо тільки так ми стаємо вірними слугами і свідками живого Христа.

Таким можна сказати ключовим моментом було речення, о. Олега котре насправді вплинуло на мене дуже це – «Давай з себе все, а отримаєш в сто разів більше того, що тобі необхідне в житті». Справді, вірний учень Христа це той, що свого Учителя завжди і всюди, як деякі святі бачать в інших людях.

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
5.jpg