Діло збудження покликань в Червонограді

17 квітня, 2016 року – наша семінарійна спільнота відвідала парафію Зішестя Святого Духа в м. Червонограді, що на Львівщині.

Наш візит, це – формаційний виїзд, під час котрого ми заохочувємо молодих людей, не боятись відкликнутись на голос Христа, котрий можливо саме в цей час промовляє в серці молодих людей.  О 9:00, розпочалась перша Свята Меса, на котрій отець настоятель Микола Леськів щиро нас привітав, і подякував за те, що ми відкликнулись на його запрошення і в Неділю Доброго Пастиря, відвідали дану парафію.

В Католицькій Церкві, IV Неділя Великодня, має також назву – Неділя Доброго Пастиря. Власне тоді, розпочинається тиждень молитов про нові святі покликання до священицького та монашого життя. Наша присутність і молитва – також линули в цій інтенції, щоб і з парафії м. Червоноград також в майбутньому народжувались нові, святі покликання.

Після Св. Меси о год. 9:00, кожний мав змогу отримати маленьку карточку з прізвищем та ім’ям семінариста, щоб молитись за нього на протязі року, випрошуючи для нього потрібних благодатей. Це свого роду молитва , котра як вода, коли її ллєш в горщик з рослинкою, щоб вона в майбутньому виросла та принесла свій плід. Також після Св. Меси, парафіяни мали змогу зустрітись з семінаристами, щоб послухати їхні свідчення, та власні переживання в семінарії. О 13:00, відбувся святковий обід, можна сказати маленька перерва та набрання сил, перед футбольним поєдинком  між семінаристами та міністрантами парафії, котрий розпочався молитвою, та благословенням о 15:00. Опісля, біля парафіяльного будинку, разом з парафіянами семінаристи мали змогу дуже гарно відпочити – біля вогнища, смажачи ковбаски, та розмовляючи з парафіянами, дітьми та молоддю.  Після завершення спільної вечері, о. Микола та ціла парафіяльна спільнота подякували за нашу присутність, молитву, і слово. Запевнили, що завжди будуть за нас пам’ятати в молитві. О. Ректор Петро, запевнив нашу молитву за них та їх родини. О год. 22 вечором, семінаристи повернулись до семінарії.

Ісусе, Святий та Вічний священику, пошли робітників на свої жнива, щоб Твоє слово дійшло по цілій землі, а особливо до сердець, котрі потребують  Твоєї  присутності і благословення. Амінь

 

Сем. Петро Гриньків V курс

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
3.jpg