Діло збудження покликань в Івано-Франківську

Дивитися більше фото

В Неділю 24 квітня, наша семінарійна спільнота відвідала парафію Христа Царя, що в Івано – Франківську. Tрішки далеко, але хочеться нав’язати до слів самого Христа – «Ідіть по цілому світі, і проголошуйте Євангеліє». Справді, важливо для нас майбутніх священиків, щоб Слово Боже доходило до  всіх людей цілого світу.

Наша подорож розпочалась дуже раненько, о 6:30. Біля 9 год. ранку ми прибули. Зустріли нас сестри Уршулянки Римської Унії, котрі працюють на цій парафії. На Св. Месі о 10:00 Слово Боже – виголосив о. Віталій Буковський, скеровуючи слова до молоді та всіх присутніх. Після Св. Меси, семінаристи Борис та Петро мали приготовлені катехези для дітей та дорослих, котрі виголосили усім присутнім. О 12:00 Святу Месу очолив о. Петро - префект нашої семінарії. Після завершення Св. Літургії, відбувся святковий обід, а потім трохи вільного часу перед футбольним матчем, так, щоб кожний охочий міг погуляти та відвідати центр міста Івано-Франківськ.

О 15:30 відбувся футбольний матч між парафією та нашою семінарійною спільнотою. Було справді красиво спостерігати та вболівати, емоцій було багато. Після матчу відбулася зустріч при вогнищі. Перед від’їздом віце-декан Борис від імені кожного з нас виразив подяку отцю Владиславу та парафіяльній спільноті за все і пообіцяв про молитись за кожного.

«Сьогодні Господи, цілковито віддаюсь у Твої Пресвяті руки. Очисти, Боже, мою душу, наповни її Твоїм життєдайним світлом. Нехай проллється на мене твоя безмежна любов, щоб від нині Ти завжди перебував у мені, а я - у Тобі…» (сем. Петро Гордієнко І курс)


сем. Петро Гриньків V курс

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
6.jpg