Дияконські свячення у Раденичах

Дивитися більше фото

7 травня, в парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Раденичах, в мостиському деканаті, відбулися дияконські свячення нашого семінариста Миколи Кізлика. Літургію очолив і уділив свячень єпископ-емерит Харківсько-Запорізької дієцезії Мар’ян Бучек.

На початку Святої Меси всіх присутніх привітав настоятель парафії о. Мечислав Фритек. Під час проповіді о. єпископ  підкреслив функцію, покликання та місію диякона у Церкві. А після проповіді кандидат до свячень дияконату склав присягу, що збереже целібат, послух свому ординарію та, що буде молитися Літургію Годин. Після цього лежачи хрестом на підлозі та просячи заступництва святих, молився за Церкву, а вся присутня Церква молилася про потрібні благодаті для майбутнього слуги вівтаря. Після Літанії до Всіх Святих наступило покладення рук та консекраційна молитва, після чого новий диякон одягнув дияконські літургійні шати, а єпископ вручив йому книгу Євангелії.

На завершення диякон Микола подякував Господу за дар покликання, а також виразив вдячність мамі, рідним, єпископу, семінарійним вихователям, священикам та всім присутнім.

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
b3.jpg