Дияконські свячення в Снятині

Дивитися більше фото

В Неділю 08 травня в парафії Пресвятої Діви Марії з гори Кармель, що в Снятині, вперше відбулись дияконські свячення семінариста V курсу нашої семінарії – Петра Гриньківа.

Свята Меса, котру очолив єпископ Мар’ян Бучек, розпочалась в 11:00 годині. Святиня зібрала багато священиків, монахинь, а також гостей з різних міст та околиць.

Дияконські свячення – це перший ступінь свячень, котрий уділяється особам приготовленим та гідним такого великого дару, котрий дається на все життя.

Диякон – покликаний щоб бути в особливий спосіб слугою, служити та подавати приклад святого життя. Це стан, в якому ти в особливий спосіб уподібнюєшся  до Христа, стаєш Його знаряддям. Бути свідком важко в наш час, але з Богом – можливо все.

Важливою і потрібною є також молитва зі сторони людей, котрі моляться за покликання і не тільки. Завдяки молитві та проханням, родини XXI ст. видаватимусь святі покликання до служби в Церкві.

Огортаймо молитвою нововисвячених дияконів Миколу та Петра, і молімось за них, щоб були святими вже тут на землі в своїх словах та вчинках.

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
v4.jpg