IV Всеукраїнський з’їзд семінаристів

Дивитися більше фото

У період з 13 по 15 травня в семінарії у Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса  у смт. Ворзель, що поблизу м. Києва, відбувся IV Всеукраїнський з’їзд семінаристів.

Вже традиційно на з’їзді були присутні вихованці з Брюховичів (Львівська архідієцезія), з двох семінарій Redemptoris Mater (Києва та Вінниці), а також і семінаристи-місіонери св. Вікентія де Поль (Київ) яких гостинно приймали господарі зустрічі на чолі з ректором о. Яном Сліповронським . З’їзд розпочався вечірньою Св. Месою, котру очолив єпископ-емерит Ян Пурвінський. На проповіді єп. Ян звернувся до нас такими словами: «Ви, дорогі мої, мали сміливість відповісти Богу на Його заклик прямувати дорогою до священства. Тому не зачиняйте тепер перед Ісусом свої серця, щоб Господь міг, повчаючи, вести вас до святості».

 

 

Пізніше, вже у конференц-залі відбувся веселий вечір та знайомство семінаристів.

Наступний день був багатим на події. Вже зранку ми вирушили у селище Биківня, де помолилися разом за жертв сталінських репресій у 1930-х – початку 1940-х років. Опісля ми вирушили на екскурсію до Києво-Печерської Лаври та Софіївського Собору. Бажаючі також мали змогу відвідати Михайлівський Золотоверхий монастир, Хрещатик та Майдан Незалежності. На завершення такого насиченого дня ми мали спільну Святу Месу з парафіянами храму св. Олександра. На ній архієпископ Петро Мальчук заохотив нас до тривання у покликанні, адже це є даром від Господа, на який постійно зазіхає диявол. Після Служби семінаристів та парафіян чекав приємний сюрприз – чудовий концерт хору «Inspiratum» парафії св. Олександра.

А у суботу, опісля спільних молитов і Служби Божої відбувся чемпіонат з футболу між семінарійними командами за кубок митрополита архієпископа Мечеслава Мокшицького. Вже другий рік поспіль футболісти з Городоцької семінарії посіли перше місце у цьому турнірі, натомість наша семінарія цього року посіла ІІ місце.

Хочемо подякувати, перед усім Господу Богу, архієпископу Петру Мальчуку та усім, хто долучився до організації такого прекрасного з’їзду усіх римсько-католицьких семінаристів України. Адже це чудова нагода поспілкуватись з братами, спільно помолитись і просто перебувати разом, як одна велика семінарійна родина.

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
8a.jpg