"Не ви Мене вибрали, але Я вас вибрав..."

більше світлин

Велика радість для нашої архідієцезіі, а також семінарії. Сьогодні о 10:00 год. відбулась Урочиста Св. Меса, під проводом митрополита Мечислава Мокшицького, під час котрої він висвятив чотирьох дияконів – Володимира Сивака, Мар’яна Музику, Романа Броду  та Олега Яша на священиків.

Присутніми на цій Урочистій події були: єпископ Леон Малий, о. інфулат Юзеф Павлічек, священики нашої архиєпархії, сестри монахині та парафіяни Катедрального Собору і гості ново висвячених. Варто підкреслити також, що цьогорічні свячення припали з святом 25-ї річниці відновлення структур, та 20 років від дня поновного відкриття нашої семінарії в Брюховичах  о. кардиналом Мар’яном Яворським.  Незабутня подія в пам’яті людей, а особливо тих, кого сьогодні сам Христос висвятив на своїх слуг і довірив велику місію – «Бути сіллю землі, та світлом світу».

 

Нам, семінаристам, та людові вірному  потрібно молитись  і просити за нові святі покликання, та огортати молитвою нових душпастирів нашої дієцезії.

Христе, Вічний священику, просимо тебе, про Твоє благословення для ново висвячених священиків. Просимо , щоб кожне слово котре виходитиме з їхніх уст, було святе і плідне, щоб людей до котрих будуть послані, відчували Твою присутність в них.  Просимо Тебе, щоб були святими та ревними в тому, до чого Ти їх покликав

 

Дк. Петро Гриньків

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
8.jpg