15 Архідієцизальні Дні Молоді

9-11 вересня на території Вищої Духовної Семінарії Львівської Архідієцезії у смт. Брюховичах розпочалися XV Архідієцизальні Дні Молоді, на які приїхало більше трьох з половиною сотень молодих людей. Семінаристи взяли активну участь в приготуванні та проведені цих днів. Окрім цього наша архідієцезія мала честь приймати почесного гостя з-за кордону екс-державного секретаря Святого Престолу Його Еміненцію кардинала Тарчізіо Бертоне.

Зранку 10 вересня у храмі св. Антонія Його Еміненція взяв участь в богослужінні яким розпочалась щорічна урочиста процесія з мощами бл. Якова Стрепи до катедрального храму Внебовзяття ПДМ. Одразу після закінчення процесії Його Еміненція очолив урочисту Св. Месу з нагоди 25-ої річниці відновлення структур Римсько-католицької Церкви в Україні. Провідною думкою проповіді яку кардинал Бертоне виголосив перед численно зібраним духовенством нашої архідієцезії та вірними стали слова “Leopolis semper fidelis” (Львів завжди вірний). По обіді того ж самого дня Його Еміненція у супроводі архієпископа Мечислава відвідав Вищу Духовну Семінарію, де урочисто освятив новозбудований Дім Опіки св. Зигмунда Гораздовського, та звернувся з привітальним словом до учасників XV Архідієцизального Дня Молоді.

 

У неділю 11 вересня, архиєпископ Мечислав Мокшицький, очолив св. Месу на закінчення  XV Архідієцезальних Днів Молоді. На закінчення Його Ексцеленція подякував усім учасникам та організаторам XV Архідієцезальних Днів Молоді і запросив усіх до участі в них наступного року.

фото - rkc.lviv.ua

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
2a.jpg