Інавгурація Академічного Року 2016/2017

Більше фото

З нагоди двадцятирічного ювілею та нового навчального року в Митрополичій Вищій Духовній Семінарії з 21 по 22 жовтня відбулися важливі заходи: науковий симпозіум, урочиста  Інавгурація Навчального Року 2016/2017, а також імартикуляція та вручення індексів студентам пропедевтичного року навчання.

21 жовтня було організовано науковий симпозіум під гаслом ”Виплинь на глибінь, Львівська Церкво”, в якому з рефератами виступили: Єпископ Мар’ян  БУЧЕК (Харківсько-Запорізька Дієцезія); О. Проф Д-р габ. Станіслав НАБИВАНЄЦ; О. Д-р Олександр ЯЗЛОВСЬКИЙ (ВДС,Кам’янець-Подільська Дієцезія); О. Мгр ліц. Владислав ГРИМСЬКИЙ (Львівська Архідієцезія); О. Проф. Д-р габ. Станіслав Ц. НАПЮРКОВСЬКИЙ OFMConv (Люблінський Католицький Університет, Люблін; ІТ, Львів). Темою симпозіуму була історія Львівської Церкви, головні події в житті Архідієцезіальних парафій та статистика зросту кількості вірних на тлі розвитку хронологічних подій на теренах Західних українських земель.

Урочисте відкриття Інавгурації Навчального Року 2016/2017 відбулося 22 жовтня. Святу Месу очолив Архієпископ Клаудіо Гуджеротті  Апостольський Нунцій в Україні. Інавгураційну доповідь промовив Архієпископ Мечислав Мокшицький, а Директор Теологічного інституту О. Яцек Уліяш звітував за 2015/2016 академічний рік.

Після Святої Меси відбулася імартикуляція та вручення індексів студентам пропедевтичного року навчання (Курс А – семінаристи: Шклярський Андрій,  Розанов Михайло, Демій Петро і Шуфлат Іван. Курс Б – світські студенти) В урочистостях брали участь єпископи, священники, представники влади, студенти, семінаристи, а також батьки семінаристів пропедевтичного року та всі охочі. Як підсумок святкових заходів, відбулося вручення нагород семінаристам-відмінникам попереднього навчального року та обід. На закінчення Інавгурації Академічного Року було організовано захоплюючий футбольний матч між священиками-випускниками нашої семінарії та семінаристами.

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
1c.jpg