Сьогодні ти отримав сутану, і нехай тебе у ній поховають

Фото rkc.lviv.ua

 

8 грудня – в Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, у Львівській Митрополичій Базиліці відбулась урочиста Св. Меса, під час якої семінарист ІІІ курсу Антон Лабай отримав духовний стрій – сутану.

Євхаристію очолив Ординарій Сосновецької дієцезії єпископ Ґжеґож Кашак, котрий освятив духовний одяг. Лутургію співслужили Архієпископ Мечислав Мокшицький та єпископ Мар’ян Бучек, Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек, ректор семінарії о. Петро Бжеський, префект семінарії о. Петро Дохтич, духовні отці о. Віталій Буковський і Андрій Якубчак, настоятель базиліки о. Ян Нікель та інші священики.

Це вже стало традицією, що саме у це свято семінаристи отримують видимий знак свого життєвого вибору. Після Літургії Слова настав найбільш зворушливий момент – настоятель, о. Ян Нікель, допоміг семінаристу одягнути освячену вже сутану – це символічний жест, адже свого часу у стінах цього храму, у духовному супроводі настоятеля народилося покликання цього юнака. Перед облачинами брати-семінаристи, за традицією, відрізали Антону краватку.

На завершення Святої Меси єпископ Кашак звернувся до семінариста з такими словами: «Ми всі тут присутні, віримо у те, що ти прийняв правильне рішення і будемо тебе у ньому завжди підтримувати. Сьогодні ти отримав сутану, і нехай тебе у ній поховають».

Джерело: CREDO

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський

* * *
Його Еміненція
Архієпископ сеньйор
Кардинал Мар’ян Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

Його Преосвященство
Єпископ Едвард Кава

 
Часопис

 
В обєктиві
b3.jpg